Porady

 

 

 

 

UWAGA!!!!

Jeśli znalazłeś błąkającego się, zdezorientowanego, zabiedzonego psa, który ewidentnie wskazuje na psa porzuconego, bezdomnego zgłoś ten fakt do urzędu gminy, na terenie której pies przebywa. To gminy w pierwszej kolejności muszą być powiadomione, dopiero wtedy urzędnik zleca nam pracownikom schroniska odebranie/odłowienie psa. W przypadku znalezienia psa w godzinach kiedy urzędy gmin są pozamykane poszukaj w internecie numerów interwencyjnych gmin (niektóre je posiadają), spróbuj zgłosić fakt na straż miejską/gminną, w ostateczności na Policję (najlepiej lokalny posterunek). Jeśli masz możliwość przetrzymaj psa u siebie do następnego dnia, aby zgłosić psa w godzinach pracy urzędów gmin.
My jako schronisko działamy tylko na zlecenia gmin, z którymi mamy podpisane umowy. Obecnie są to gminy: miasto Ciechanów, wiejska Ciechanów, Bieżuń, Drobin, Glinojeck, Lubowidz, Lutocin, Sochocin, Siemiątkowo, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Pokrzywnica, miasto Płońsk, Regimin, Rościszewo, Sońsk, Żuromin, Wyszogród.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Email

Zobacz
wszystkie

psy>

Schronisko w Pawłowie

Odwiedź nas
osobiście
logo Puk 06-461 Regimin, Pawłowo
tel.: 23 611 13 59
e-mail: schronisko@pukciechanow.pl
OTWARTE:
PON-PT: 10:00-14:00
SOBOTA: 11:00-14:00
PUK Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie © 2021
realizacja

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności, zgodnie z którą przetwarzamy Państwa dane osobowe.