Porady

UWAGA !!!

Jeśli znalazłeś błąkającego się, zdezorientowanego, zabiedzonego psa, który ewidentnie wskazuje na psa porzuconego, bezdomnego – zgłoś ten fakt do urzędu gminy, na terenie której pies przebywa. To gminy w pierwszej kolejności muszą być powiadomione, dopiero wtedy urzędnik zleca nam pracownikom Schroniska odebranie/odłowienie psa. W przypadku znalezienia psa w godzinach, kiedy urzędy gmin są pozamykane, poszukaj w internecie numerów interwencyjnych gmin (niektóre je posiadają), spróbuj zgłosić fakt na straż miejską/gminną, w ostateczności na Policję (najlepiej lokalny posterunek). Jeśli masz możliwość, przetrzymaj psa u siebie do następnego dnia, aby zgłosić psa w godzinach pracy urzędów gmin.
My jako Schronisko działamy tylko na zlecenia gmin, z którymi mamy podpisane umowy. Obecnie są to gminy: miasto Ciechanów, wiejska Ciechanów, Glinojeck, Ojrzeń, Opinogóra Górna, miejska Płońsk, Pokrzywnica, Regimin, Grudusk, Pułtusk, Sochocin, Sońsk.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Email

Zobacz
wszystkie

psy>

Schronisko w Pawłowie

Odwiedź nas
osobiście
logo Puk 06-461 Regimin, Pawłowo
tel.: 23 611 13 59
e-mail: schronisko@pukciechanow.pl
OTWARTE:
PON-PT: 10:00-14:00
SOBOTA: 11:00-14:00
PUK Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie © 2021
realizacja

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności, zgodnie z którą przetwarzamy Państwa dane osobowe.